Technika grzewcza

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 38 253,00 zł

Kategorie

Kategorie

Marka

Marka

Seria

Seria

Przeznaczenie (medium)

Przeznaczenie (medium)

Rodzaj sterowania

Rodzaj sterowania

Liczba sekcji

Liczba sekcji

Rodzaj przyłącza

Rodzaj przyłącza

Średnica przyłącza

Średnica przyłącza

Promocja

Promocja

Skontaktuj się z nami!

Nasi konsultanci są do państwa dyspozycji w godzinach 8:00 - 16:00.

tel.:
tel. kom.: 572957622
e-mail: [email protected]

KATARZYNA CULIC

Technika grzewcza

Jeśli szukasz nowoczesnej i ekonomicznej techniki grzewczej dla swojego domu lub mieszkania, zapraszamy do naszego sklepu internetowego. Oferujemy szeroki wybór urządzeń grzewczych, które zapewnią Ci komfort i oszczędność energii. W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

Pompy ciepła - to urządzenia, które wykorzystują ciepło z otoczenia (np. z gruntu, powietrza lub wody) i przekazują je do ogrzewania pomieszczeń lub ciepłej wody użytkowej. Pompy ciepła są efektywne i przyjazne dla środowiska, ponieważ nie emitują spalin ani nie zużywają paliw kopalnych.

Grzejniki - to urządzenia, które oddają ciepło do pomieszczeń za pomocą promieniowania lub konwekcji. Grzejniki mogą być podłączone do instalacji wodnej lub elektrycznej. W naszym sklepie znajdziesz różne rodzaje i modele grzejników, np. płytowe, łazienkowe czy podtynkowe.

Kotły - to źródła ciepła, które spalają paliwa stałe (np. węgiel, drewno), gazowe lub olejowe3. Kotły mogą być jedno- lub dwufunkcyjne, tzn. służyć tylko do ogrzewania pomieszczeń lub także do podgrzewania wody użytkowej. W naszym sklepie oferujemy kotły wysokiej jakości i sprawności.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą techniki grzewczej i skorzystania z atrakcyjnych cen i promocji. Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz porady, nasi specjaliści chętnie Ci pomogą

produkty
netto
brutton
actions
Produkty
 
Indeks
Stan
Cena netto
Cena z 23% VAT