Pompy ciepła

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 5 535,00 zł - 38 253,00 zł

Marka

Marka

Promocja

Promocja

Skontaktuj się z nami!

Nasi konsultanci są do państwa dyspozycji w godzinach 8:00 - 16:00.

tel.:
tel. kom.: 572957622
e-mail: [email protected]

KATARZYNA CULIC
Pompy ciepła

Pompy ciepła

Kategoria "Pompy ciepła" to sekcja sklepu internetowego, w której klienci mogą znaleźć szeroki wybór urządzeń służących do ogrzewania i chłodzenia budynków oraz wody użytkowej. Pompy ciepła to ekologiczne rozwiązanie, które wykorzystuje energię cieplną z otoczenia do generowania ciepła lub chłodu. Dzięki temu są one bardziej energooszczędne niż tradycyjne systemy grzewcze.

W tej kategorii sklepu internetowego klienci znajdą pompy ciepła powietrzne, gruntowe oraz wodne, dostępne w różnych rozmiarach i mocach, w zależności od potrzeb i wymagań klienta. Pompy ciepła są idealnym rozwiązaniem do zastosowania w domach jednorodzinnych, biurowcach, halach produkcyjnych czy też basenach.

W ofercie sklepu internetowego znajdują się także pompy ciepła zintegrowane z bojlerami, umożliwiające jednoczesne ogrzewanie wody użytkowej oraz pomieszczeń. Klienci mogą wybrać spośród urządzeń renomowanych producentów, posiadających certyfikaty jakości oraz gwarancję niezawodności i efektywności.

W kategorii "Pompy ciepła" sklepu internetowego klienci znajdą również akcesoria i części zamienne do urządzeń, jak również fachowe doradztwo techniczne i obsługę klienta. Dzięki temu mogą mieć pewność, że wybierają najlepsze rozwiązanie dla swojego domu lub przedsiębiorstwa, zgodne z ich oczekiwaniami i potrzebami.

produkty
netto
brutton
actions
Produkty
 
Indeks
Stan
Cena netto
Cena z 23% VAT